Mesleğinde harikalar yaratmak isteyen baristalar için hayalleri olan bir marka: Coffy.

Coffy markasını diğerlerinden ayıran çok önemli bir fark var. Biz yola çıkarken ‘’Kaliteli kahveye ulaşmak herkesin hakkı olmalı’’ dedik. Hayalimizin peşinden gittik ve Türkiye’nin tek fiyatlı kahve noktasını yarattık. 

Tüm dünyayı araştırdık, Etiyopya ve Kolombiya’nın benzersiz aromalı kahve çekirdeklerini bir araya getirdik. Ama asıl olan o çekirdeklerin içinde gizlenen nefis aromaları en mükemmel şekilde ortaya çıkarmak. Özen, ustalık ve tutkuyla ortaya çıkan onlarca kahve çeşidini her zaman aynı kalitede kahve severlerle buluşturmak… 

Bu yüzden Coffy’de baristalarımız çok iyi yetişmiştir. Onlar mesleğimizin tüm inceliklerine hakimdir. Maharetlerini her bardak kahvede daha da artırmak için çalışırlar. Çünkü onlar Coffy’de hazırladıkları her lezzet ile karşılarında kahve bekleyen müşterilerine ‘’bu kadar iyi kahve, bu fiyata olur’’ demenin gururunu yaşarlar. 

Siz de bir Coffy baristası olup mesleğinizde ustalık, benzersiz bir deneyim ve sımsıcak dostluklar yaşamak için aşağıdaki adresten bize ulaşabilirsiniz.